sikagard 721

Sikagard®-721 Stone

impregnat

Impregnat hydrofobizujący do ochrony kamienia i piaskowca przed wilgocią. 

Przeznaczony jest do zabezpieczania podłoży z kamieni naturalnych, takich jak: piaskowiec, wapień, marmur, granit, łupek, przed wnikaniem wilgoci. Wpływa na poprawę walorów estetycznych elementów. 

 

91,90 zł
Dostępność
Dużo na magazynie
Wysyłka
72h

Zastosowanie: Przeznaczony do zabezpieczenia podłoży z kamieni naturalnych takich jak: piaskowiec, wapień, marmur, granit, łupek, przed wnikaniem wilgoci. 

Pakowanie: 2 i 5 l kanister

Kolor: Bezbarwna ciecz

Charakterystyka / zalety:

  • Tworzy na powierzchni hydrofobową warstwę, która zapobiega dyfuzjii kapilarnej, ograniczając powstawanie pleśni, grzybów, wykwitów solnych, a także zwiększa mrozoodporność powierzchni
  • Zmniejsza powierzchnię absorbcji wody, wiąże kurz, zapobiega zanieczyszczaniu powierzchni i zachowuje właściwości oddychającemateriału. Zabezpieczone podłoże jest odporne na detergenty
  • Wpływa na poprawę walorów estetycznych elementów
  • Materiał można stosować wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz

 

Baza chemiczna: Wodny roztwór na bazie silanów

Pakowanie Kanistry z tworzywa 2.5 l i 5 l
Wygląd / Barwa Bezbarwna ciecz
Czas składowania 12 miesięcy od daty produkcji jeśli jest składowany w nieotwieranych, nieuszkodzonych i oryginalnie zamkniętych opakowaniach.
Warunki składowania Składować w suchych i chłodnych warunkach, w nieotwieranych, nieuszkodzonych i oryginalnie zamkniętych opakowaniach, w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Gęstość ~1,02 kg/dm3 (